نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر لولای لپ تاپ

در حال حاضر تعمیر لولای لپ تاپ ، قسمتی از نیاز اجتناب ناپذیر کاربران این دستگاه است. این قطعه مکانیکی اهمیت بالایی در باز و بسته شدن درب لپ تاپ دارد. به دلیل آسیب پذیری بسیار زیاد این قطعه ممکن است تعمیر لولای لپ تاپ ، بارها و بارها برای کاربر نیاز باشد. این قطعه به دلیل اصطحکاک زیاد در هنگام باز و بسته شده درب لپ تاپ، وزن و فشار بسیاری را تحمل می کند. به همین دلیل است که کاربر ممکن است برای تعمیر لولای لپ تاپ خود دفعات بیشتری وارد عمل شود.

نکات مهم قبل از تعمیر لولای لپ تاپ

هنگامی که لپ تاپ را باز و بسته می کنید، بیشترین فشار روی لولا ها قرار می گیرد.  شرکت های سازنده لپ تاپ از جمله شرکت لنوو به طور معمول به طراحی این بخش از دستگاه توجه ویژه ای می کنند، تا کاربر کمتر برای تعمیر لولای دستگاه خود اقدام کند؛ با این حال عاقلانه ترین کار این است که قبل از خرید، استقامت دستگاه را چک کنید. اگر صفحه نمایش با کوچکترین حرکتی نوسان پیدا کرد به این معنی است که لولاها کارایی لازم را ندارند و قطعا برای تعمیر لولای لپ تاپ نیازمند یک تعمیرکار خواهید شد. نکته دیگر نمای ظاهر لولا هاست. در بعضی از مدل ها، این قسمت کاملا درون بدنه قرار گرفته و در برخی دیگر نیز مقداری از فضای بیرونی دستگاه را به خود اختصاص داده است؛ هر یک از این ویژگی ها معایب و مزایای خاص خود را دارند.

این مطلب را از دست ندهید   مشکل no internet در ویندوز ۱۰

اهمیت تعمیر لولای لپ تاپ

بسیار روشن است که با استفاده درست و منطقی از دستگاه قطعا کمتر برای تعمیر لولای لپ تاپ وارد عمل خواهید شد. شایسته است موجودیت دستگاه را همچون یک موجود زنده بپندارید و ظرفیت و گنجایش استفاده روزانه از آن را در نظر بگیرید و به دستگاه در قالب یک فرد مهم احترام بگذارید؛ فقط در این صورت است که نه تنها لولا که سایر بخش های دیگر لپ تاپ از آسیب های احتمالی و پی در پی در امان خواهند بود و اختصاصا به تعمیر لولای لپ تاپ نیاز کمتری پیدا خواهید کرد.

در تعمیر لولای لپ تاپ لنوو دقیق باشید

در مراقبت های مداوم خود از دستگاه سفتی، شلی، لقی و دیگر آسیب های احتمالی را مد نظر بگیرید و دقیق باشید. با این مراقبت های ویژه به طور خودکار از شکستگی و خرابی لولا پیشگیری کرده اید و در نتیجه کمتر به تعمیر لولای لپ تاپ  نیاز پیدا خواهید کرد.

بی توجهی به لولا ها به بخش های پلاستیکی بدنه لپ تاپ آسیب های جدی و جبران ناپذیری وارد می کند. حتی ممکن است به دلیل بی اهمیت جلوه دادن تعمیر لولای لپ تاپ ، کابل انتقال تصویر (فلت) صفحه نمایش که معمولا از کنار یکی از لولا ها می گذرد، پاره شود و منجر به اتصال و آسیب فراوان در ماردبورد لپ تاپ شود.

تعمیر مادربرد لپ تاپ

نحوه تعمیر لولای لپ تاپ

هر چه شکستگی لولا عمیق تر باشد، تعمیر دستگاه مشکل تر است و با محدودیت های زیادی همراه خواهد بود. این قطعه چون فشار زیادی را تحمل می کند، در صورتی که از حالت یکپارچه خارج شود، بسیار ضعیف و آسیب پذیر خواهد شد، پس اگر که تعمیر لولای لپ تاپ امکان پذیر نباشد، این قطعه مکانیکی باید تعویض شود.

این مطلب را از دست ندهید   عدم اتصال لپ تاپ به اینترنت

فلزات و آلیاژ های مختلف و خاص ماهیت اصلی این لولا هاست که در تعمیر لولای دستگاه باید به آن توجه کنیم، اگر به هر دلیلی محل جوشکاری لولا پایدار نباشد، احتمال اینکه تعمیر لولا دوباره با مشکل روبرو شود بسیار زیاد است.

لولای لپ تاپ ، به دلیل نازک و ظریف طراحی شدن لپ تاپ ، قرار دادن لولای جوش خورده سر جای خود بسیار سخت است و به مهارت بالایی نیاز دارد، دلیل این امر ضخیم شدن بخش های جوشکاری شده است؛ تعمیرکاران ما در با مهارت بسیار از عهده این امر بر خواهند آمد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =